درباره ما بیشتر بدانید!

آکادمی بیتا رتبه، در حوزه کنکور و موفقیت تحصیلی فعالیت خود را از سال 1400 زیر نظر دکتر فاطمه آذرخرداد شروع نموده است. این مجموعه، با سابقه بیش از 20 سال در زمینه تحصیل و برنامه ریزی و همچنین مشاوره کنکور، هم اکنون به گسترش فعالیت های خود پرداخته است. این فعالیت ها با مجوز رسمی از سازمان ها و ارگان های مختلفی مانند : سازمان نظام روانشناسی کشور، وزارت ورزش و جوانان، وزارت آموزش و پرورش و … می باشد. 

تجربه های خوبی برای شناخت مسیر درست یادگیری 

بیتا رتبه، تیمی متشکل از دانشجویان نخبه و رتبه برتر کنکور می باشد که در سالهای گذشته توسط دکتر آذرخرداد برنامه ریزی شده اند. این تیم هم اکنون تجربیات خود را در زمینه های مختلفی مانند مطالعه اصولی، انتخاب رشته و هدایت تحصیلی، آزمونهای مختلف هوش، استعداد و …را در اختیار شما عزیزان می گذارند. یکی از مهمترین نکات و اهدافی که آکادمی بیتا رتبه در نظر دارد، افزایش کیفیت مطالعه و یادگیری دانش آموزان مختلف می باشد. دانش آموزان ما در سالهای تحصیلی خود، با مقادیر زیادی از مطالب و موضوعات درسی مواجه می شوند و در سالهای مختلف با یادگیری این موضوعات، فقط برای کنکور آماده می شوند. این در حالی است که به دلیل اینکه این مطالعه ها، بر اساس اصول یادگیری نمی باشد و بچه ها بصورت دیمی و عمده ای این مطالب را به ذهن خود می سپارند، اکثرا در کنکور به مشکل بر میخورند و تمامی مطالب از ذهنشان پاک می شود. دانش آموزان عزیز غافل از اینکه می توانند با یک برنامه ریزی درست و اصولی، تمامی این مطالب درسی را به ذهن خود بسپارند و با مرور های اصولی، بتوانند در کنکور نیز به موفقیت و رتبه دلخواه خود برسند. پس آکادمی بیتا رتبه، اینجاست تا با در اختیار قرار دادن تجربیات دانش آموزان و معلمان، مسیر یادگیری و پیشرفت تحصیلی را برای شما عزیزان هموار نماید. برنامه ریزی درسی، روش های مطالعه، تاکید بر اصول یادگیری، تمرکز ، حافظه، هدایت تحصیلی و انتخاب رشته از جمله فعالیت های تخصصی آکادمی ما می باشد. بدون شک تخصصی ترین آکادمی مشاوره تحصیلی، آکادمی بیتا رتبه می باشد و شما عزیزان می توانید بروزترین و برترین روش ها و اطلاعات را از ما دریافت کنید.

مراحل آغاز به کار و رشد

دکتر فاطمه آذرخرداد، با سابقه ای بیش از 20 ساله در زمینه مشاوره کنکور و تحصیل، از سال 1379 فعالیت خود را با همکاری با سازمان های مختلف آموزشی کشور و وزارت آموزش و پرورش شروع نمود.

دکتر آذرخرداد پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود، وارد مراکز آموزش عالی شده و به عنوان مشاور و استاد با دانشگاه های مختلفی مانند دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه آزاد و … همکاری خود را آغاز نمود.

ایشان در سال 1394، پس از اخذ مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، پس از تأسیس مرکز تخصصی مشاوره شخصی خود، فعالیت خود را توسعه داد و توانست در سراسر کشور، به دانش آموزان مختلف در زمینه تحصیلی و کنکوری مشاوره ارائه دهد. 

دکتر آذرخرداد از سال 1398، توانست مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته روانشناسی تربیتی اخذ نماید و پس از آن، به عنوان مشاور، در تمامی مراکز سطح استان سیستان و بلوچستان به فعالیت پرداخت. این مراکز شامل مدارس سمپاد، مراکز آموزش عالی و دانشگاه های مختلف و پس از آن سایر مدارس خاص بودند.

آکادمی مشاوره تحصیلی بیتا رتبه، در سال 1400، به همت ایشان و تیم دانشجویانی نخبه سالهای گذشته ایشان، تأسیس شد و هم اکنون در حوزه مشاوره تحصیلی در تمامی پایه ها و علاوه بر آن، مشاوره کنکور به فعالیت می پردازد.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار